English
Saada päring!

Kui tunned huvi Viveo terviselahenduste vastu, täida järgnev vorm.


Saada päring

Terviselahendus

tööandjale, kes mõistab

Ülevaade oma terviseseisundist ning võimalus saada kiiresti arsti juurde hoiab teie töötajad terved ja õnnelikud.

Ülevaade oma terviseseisundist ning võimalus saada kiiresti arsti juurde hoiab teie töötajad terved ja õnnelikud.

Töötaja tervisekaitse sõlmimisest on selge kasu

Heart
Biker

Kui on valida kahe võrdse tööandja vahel, valib töötaja selle, kes pakub talle paremat tervist.

Töötajate rahuolu uuringud on näidanud, et tööõnne kolm peamist tegurit on tõhus tervisekindlustus, piisav puhkus ja paindlik tööaeg.

Töötajad, kes ei pea oma tervise pärast muretsema, arenevad kiiremini, kohanevad muutustega paremini ja üldiselt õnnelikumad.

Isiklik Tervise Teejuht

Ainulaadne terviseteenuste korraldamine tervisenõuannetest arstivisiidini

Kvaliteetsed tervishoiupartnerid

Telemeditsiin ja mugavad arstivisiidid

Töötaja tervisekindlustus

Lisakaitse, mis katab töötajate kulutused oma tervisele

Uut moodi terviselahendus ei seisne üksnes raviarvete tasumises, vaid hoolitseb selle eest, et tervisemure saab tõepoolest lahendatud. Ning seda võimalikult lühikese aja jooksul.

Viveo Tervisekaitse

01
Lisakaitse tervisekulutuste katmisel
02
Tervise Teejuht – ainulaadne terviseteenuse korraldamine
03
Võimalus kasutada riigi maksusüsteemi töötajate tervise kaitseks
Tööandja edu sõltub tänapäeval väga selgelt sellest, kuidas töötajad end tunnevad ning kuidas nende motivatsiooni ja rahulolu mitte ainult ei hoita, vaid ka suurendatakse.
Rahulolevad töötajad on paremad töötajad, nad on lojaalsemad ja puuduvad vähem. Seevastu rahulolematu töötaja on vähem motiveeritud. Uut moodi ja sisuline tervisekaitse annab selge ja eristuva konkurentsieelise, et Eestis oleks rohkem rahulolevaid töötajaid.
Inimese füüsiline tervis on otseselt seotud tema vaimse võimekusega. Ühetaolised tööliigutused või kontoritööga kaasnevad sundasendid tekitavad muret paljudele töötajatele, vähendades nii töörõõmu kui ka tulemuslikkust. Kõiki vaevusi ei saa alati ennetada, kuid neid peab saama kiirelt lahendada. Õigeaegne sekkumine ja professionaalne abi aitab tagada töötaja füüsilise tervise ja töörõõmu. Töötaja heaolu toob ka ärilist kasu. Inimene teeb rohkem tööd, on rahulolevam ja veedab vähem päevi haigusest taastumisel.
Tööstress on tõsine asi. Tööga seotud haigustest on tööstressiga seotud probleemid esinemissageduselt teisel kohal. Kui tööstressi saaks nulli viia, teeks seda kõik tööandjad päeva pealt.

Loomulikult ei ole elu nii lihtne. Küll aga peab olema lihtne abi küsida, kui stressist tingitud esimesed sümptomid märku annavad. Mida kiiremini saab inimest aidata, seda kiiremini ta tööstressist taastub. Ideaaljuhul jääb stressist tingitud haigusega kaasnev pikk taastumisperiood täiesti ära.
Tööjõupuudus ei ole kellelegi uudis. Euroopa Liidus on Eestist suurem tööga hõivatute osakaal vaid Rootsis. Nii kujuneb üha tähtsamaks see, mida ettevõte pakub palgale lisaks. Inimest väärtustav mõtteviis ja seda kinnitavad reaalsed teod kallutavad töötaja ühe või teise tööandja suunas.
Data
Riigi pakutav ravikindlustus toimib oma võimaluste piires.
Paljude inimeste ideaalpilt nüüdisaegsest terviseteenusest on siiski midagi muud. Samal ajal on tööandjatel tekkinud vajadus olla tööturul atraktiivsem.

Viveo viib mõlemad soovid kokku ja pakub uue põlvkonna terviselahendusi, mis on mõeldud eeskätt Eesti tööealistele inimestele.

Võta ühendust

Soovid rohkem teada?

Saada päring Võta ühendust